Oferta pokoju 3 lub 4 osobowego

Atrakcyjne noclegi w Słupsku

Szukasz taniego noclegu w Słupsku? Chcesz zwiedzić miasto i okolice Słupska? Mamy dla Ciebie wyjątkową bazę wypadową. Apa Hostel oferuje prywatne pokoje z dostępem do własnej lub wspólnej łazienki. Położony jest niedaleko centrum Słupska i blisko głównych szlaków komunikacji miejskiej, co pozwoli Ci bez problemu dotrzeć do wszystkich najważniejszych atrakcji.

Pokój 3-osobowy z łazienką lub typu studio


Wybierasz się z przyjaciółmi lub rodziną do Słupska? Szukasz taniego noclegu w Słupsku dla 3 osób? Zapraszamy do naszego hostelu. Pokoje Apa Hostel wyróżniają się bardzo funkcjonalnym i nowoczesnym wystrojem. Warunki w hostelu z pewnością pozwolą Ci świetnie wypocząć, a doskonała lokalizacja sprawi, że zwiedzanie Słupska i jego okolic będzie bardzo proste. Dla osób szukających 3-osobowego pokoju w Słupsku Apa Hostel jest najlepszym wyborem!

Pokoje z naszej oferty mogą być wyposażone w łazienkę lub stanowić studio z dostępem do łazienki wspólnej z innymi pokojami. Wszyscy goście mają do dyspozycji jadalnię z nowoczesnym sprzętem kuchennym. W samych pokojach znajduje się funkcjonalne umeblowanie, które pozwoli Ci przyjemnie spędzić u nas czas, a ponadto gwarantujemy dostęp do internetu i telewizor w pokoju. Dzięki temu długi dzień zwiedzania możesz zakończyć błogim lenistwem w zaciszu naszego hostelu. Do dyspozycji gości jest także darmowy monitorowany parking. Każdy z naszych pokoi podkreśla spójny wizerunek całego pensjonatu i jego domową atmosferę. Jeżeli szukasz noclegu w Słupsku, który zapewni Ci komfortowy pobyt i jednocześnie nie nadwyręży Twojego budżetu – zapraszamy do nas!

Oferta tanich noclegów w Słupsku

Zróżnicowana wielkość pokoi oraz ich liczba stanowią atrakcyjną ofertę nie tylko dla indywidualnych turystów, ale również dla grup i zorganizowanych wycieczek. Niska cena, komfortowe umeblowanie oraz dostęp do łazienki to podstawowe atuty naszych pokoi, niezależnie od ich wielkości. Do wyboru mamy pokoje dla jednej, dwóch lub czterech osób, a także 3-osobowe pokoje z prywatną łazienką. W Słupsku znajdziesz wiele atrakcji turystycznych – z pewnością warto zobaczyć liczne zabytki architektury sakralnej i świeckiej. Ale będąc w Słupsku, masz również okazję zwiedzić jego okolice i zapoznać się wieloma niesamowitymi atrakcjami. W końcu Słupsk znajduje się w centrum niezwykle atrakcyjnego turystycznie regionu! W niedalekiej odległości od miasta można skorzystać z bogatej oferty turystyczno-kulinarnej nadmorskich kurortów, takich jak Jarosławiec, Ustka czy Łeba.

Mapa: Telefon: