Oferta pokoju 2 osobowego

Atrakcyjne noclegi w Słupsku

Szukasz noclegu dla 2 osób w Słupsku? Chcesz zwiedzić miasto i okolice Słupska? Mamy dla Ciebie wyjątkową bazę wypadową. Apa Hostel oferuje prywatne pokoje z dostępem do własnej lub wspódzielonej łazienki. Apa Hostel położony jest blisko centrum miasta, co pozwoli Ci bez problemu dotrzeć do wszystkich najważniejszych atrakcji. Nasza oferta to doskonałe połączenie wygodnej lokalizacji i atrakcyjnej ceny!

Oferta tanich noclegów w Słupsku

Zróżnicowana wielkość pokoi oraz ich liczba stanowi atrakcyjną ofertę nie tylko dla indywidualnych turystów, ale również dla mniej lub bardziej zorganizowanych grup i wycieczek. Niska cena, funkcjonalny i wygodny wystrój pokoju oraz dostęp do łazienki to podstawowe atuty naszej oferty, niezależnie od ich wielkości. Mamy pokoje dla jednej, trzech lub czterech osób, a także 2-osobowe pokoje z prywatną łazienką. W Słupsku znajdziesz wiele atrakcji turystycznych – do najważniejszych z pewnością należą Baszta Czarownic oraz Zamek Książąt Pomorskich, a także największa na świecie kolekcja prac plastycznych Stanisława Ignacego Witkiewicza, znajdująca się w Muzeum Pomorza Środkowego. Jednak nie zapominaj o tym, że będąc w Słupsku masz również okazję zwiedzić jego okolice i zapoznać się wieloma ciekawymi atrakcjami! 

Pokój 2-osobowy z łazienką lub w typie studio

Nasze pokoje wyróżniają się prostym i nowoczesnym wystrojem, a przy tym są bardzo przytulne i funkcjonalne. Z pewnością pozwolą Ci efektywnie wypocząć i będą stanowić doskonałą bazę wypadową podczas zwiedzania Słupska i jego okolic. Jeśli szukasz taniego noclegu dla 2 osób w Słupsku, nie możesz trafić lepiej!

łazienka w pokoju 2 osobowym

Pokoje mogą być wyposażone w łazienkę lub stanowić studio z dostępem do wspólnej łazienki z innymi pokojami. Wszyscy goście mają do dyspozycji wspólną jadalnię wyposażoną w nowoczesny sprzęt kuchenny. W samych pokojach znajduje się funkcjonalne umeblowanie. We wszystkich z nich gwarantujemy dostęp do internetu oraz telewizor, możesz również skorzystać z darmowego monitorowanego parkingu. Każdy z naszych pokoi podkreśla spójny wizerunek całego pensjonatu. Nocleg dla 2 osób w Słupsku w Apa Hostel to gwarancja miłego spędzenia czasu w przytulnej, domowej i o wysokim standardzie.


Mapa: Telefon: