Oferta pokoju 1 osobowego

Atrakcyjne noclegi w Słupsku

Szukasz taniego noclegu w Słupsku? A może przyjechałeś do Słupska na staż lub uczelnię? Apa Hostel oferuje pokoje 1-osobowe w Słupsku z dostępem do własnej lub wspólnej łazienki. Apa Hostel położony jest blisko centrum Słupska, niedaleko ważnych linii komunikacyjnych. Nasza oferta to doskonałe połączenie wygodnej lokalizacji i atrakcyjnej ceny. 

Pokój 1-osobowy z łazienką lub typu studio

Szukasz w Słupsku taniego noclegu dla 1 osoby? Zapraszamy do naszego hostelu! Pokoje w Apa Hostel wyróżniają się nowoczesnym wystrojem i wysokim standardem, a przy tym są bardzo przytulne i funkcjonalne. Z pewnością umożliwią Ci dobry wypoczynek. Jeśli szukasz taniego pokoju 1-osobowego z łazienką, nasz hostel może stanowić doskonały wybór!

Pokoje z naszej oferty mogą być wyposażone w łazienkę lub stanowić studio z dostępem do wspólnej łazienki z innymi pokojami. Wszyscy goście mają do dyspozycji wspólną jadalnię z nowoczesnym sprzętem kuchennym. W samych pokojach znajduje się funkcjonalne umeblowanie, które pozwoli Ci przyjemnie spędzić u nas czas. We wszystkich pokojach gwarantujemy dostęp do internetu oraz telewizor na wyłączność. Nie musisz martwić się również o swój samochód – dla naszych gości mamy możliwość skorzystania z darmowego monitorowanego parkingu. Każdy z naszych pokoi realizuje spójny wizerunek pensjonatu i oddaje jego domową atmosferę. Jeżeli szukasz noclegu w Słupsku dla 1 osoby, a przy tym zależy Ci na komfortowym pobycie za kwotę nienadwyrężającą Twojego budżetu – zapraszamy do nas!

Oferta tanich noclegów w Słupsku

Zróżnicowana wielkość pokoi oraz ich liczba sprawia, że nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna nie tylko dla indywidualnych turystów, ale również dla mniej lub bardziej zorganizowanych grup i wycieczek. Niska cena i wygodne warunki oraz dostęp do łazienki to podstawowe atuty naszych pokoi, niezależnie od ich wielkości. Oferujemy noclegi dla dwóch, trzech lub czterech osób, a także 1-osobowe pokoje z prywatną łazienką. W Słupsku znajdziesz wiele zabytków turystycznych. Z pewnością spośród nich warto wymienić Basztę Czarownic, Ratusz, Kościół Św. Jacka oraz Zamek Książąt Pomorskich, w którym mieści się Muzeum Pomorza Środkowego. Zwiedź ten fascynujący region i postaw na odpoczynek w Apa Hostel!

Mapa: Telefon: